Стелажі для складу: види та особливості

З розвитком торгових мереж стрімко росте і попит на їхні потреби. Наявність багатофункціональних складських приміщень є однією із них. До них висуваються досить суворі вимоги технічного та технологічного плану. Організація ефективної роботи складів є складним процесом, особливо в умовах, коли виробництво розширюється. Зберігання товарів та продукції повинне бути раціональним та ефективним. Відмінним варіантом для зберігання товару є саме складські стелажі. Якщо Вам необхідно складські стелажі купити оптом, пропонуємо у цій статті ознайомитись із видами та особливостями останніх.

Види складських стелажів.

Поличний металевий стелаж.
             
Даний тип є універсальним устаткуванням складського приміщення. Конструкцією поличних стелажів є збірний металопрофільний каркас. Фіксація полиць здійснюється болтовим з'єднанням. Перфорація на вертикальних каркасних стійках дозволяє змінити відстань між полицями, виходячи з розмірів закладеного товару. Залежно від сфери застосування поличні стелажі для складу класифікуються на вантажні та архівні. Для складання вантажних поличних стелажів використовується сталевий катаний профіль і листовий прокат. На таких стелажах складуються тарні, штучні і великовагові вантажі. Архівні стелажі мають легку сталеву конструкцію і використовуються для зберігання документів.

Палетний стелаж.           

Цей вид стелажів використовується для складування продукції із застосуванням стандартних піддонів, які мають назву палети. Раму розбірних палетних стелажів складають складнопрофільні стійки, встановлені на підп'ятники і з'єднані за допомогою горизонтальних та діагональних металевих зв'язок. Конструкція даних стелажів може бути модифікована для складування негабаритних і дрібних товарів.

Консольний стелаж.            

На стелажах даного типу складують довгомірні і негабаритні предмети: пиломатеріал, металопрокат і т.д. Консольні стелажі складаються з профільної рами з вертикальними стійками і горизонтальними зв'язками, до яких паралельно один одному кріпляться консолі. Основною перевагою збірних стелажів для складу є зручність збірки. Конструкція таких стелажів дозволяє швидко здійснити їх монтаж, демонтаж і транспортування. Маючи комплектуючі для складання, стелаж можна легко встановити в будь-яке приміщення, яке відповідає його розмірам.

Будь-який вид стелажу пропонує придбати інтернет-магазин "Істок-Маркет". Ми є виробником стелажів, а отже гарантуємо Вам відмінну якість за оптимальною ціною. Звертайтесь, будемо раді Вам бути корисними!