Сальник для пральної машини: характеристика, експлуатація та ремонт

Пральну машину автомат можна по праву назвати помічницею господинь. Цей агрегат спрощує побутові клопоти і економить сили, тому він завжди повинен знаходитись в справному стані. Складний механізм такої техніки як пральна машина, передбачає, що від поломки одного елемента перестане функціонувати вся машина. Сальники вважаються дуже важливою частиною конструкції даного типу побутової техніки, так як їх наявність запобігає потраплянню вологи в підшипник. Купити сальник на пральну машину Зануссі необхідно відразу, як тільки Ви запідозрили його поломку.

Харктеристика.

Сальник для пральної машини - це спеціальний вузол, який встановлюється для того, щоб в підшипники не потрапляла волога. Дана деталь є в пральних машинах будь-яких моделей. У цих деталях відрізняються зовнішній вигляд та габарити. У внутрішній частині сальника знаходиться спеціальний металевий елемент, тому при установці в бак варто проявляти граничну акуратність для запобігання ушкоджень.

Сальник має вигляд колечка з гуми, основною роллю якого є ущільнення між статичним і рухомим елементами пральної машини. Саме деталі бака обмежують проникнення води в простір між валом та баком. Ця деталь виконує функцію своєрідного герметика між деталями певної групи. Роль сальників не варто недооцінювати, так як без них нормальне функціонування агрегату практично неможливо.

Правила експлуатації.

В процесі експлуатації у валі відбувається постійний контакт з нутрощами сальника. Якщо не зменшити тертя, то після закінчення невеликого періоду сальник розсохнеться і буде пропускати рідину.
Для того щоб сальник пральної машини служив якомога довше, потрібно використовувати спеціальне мастило.

Воно необхідне для поліпшення функціональних характеристик елемента. Мастило сприяє захисту сальника від зношеності і появи на ньому тріщин. Для запобігання проникнення непотрібної води на підшипник потрібно регулярно змащувати ущільнювач.

Вибір сальника.

Якщо ж поломка все таки сталась, до покупки нового треба відненстись дуже відповідально. Ущільнювач повинен бути цілим і без дефектів. Фахівці рекомендують віддати перевагу деталям, що мають універсальний напрямок обертального руху, тобто їх можна буде встановлювати без особливих зусиль.
Вибрати потрібно той сальник, який витримає середовище пральної машинки, і при цьому буде зберігати свою працездатність. В даному випадку матеріал варто підібрати відповідно до швидкості обертання валу і його габаритами.

Придбати сальники Ви можете в інтернет-магазині Істок-Маркет. Відмінна якість та доступна ціна гарантована.